west

Publiczne
star   4.9(78 opinii)

Informacje na temat placówki

W przedszkolu na ulicy Kolejowej zapewniamy dzieciom najlepsze warunki do rozwijania swoich indywidualnych predyspozycji i zainteresowań. Nasza pełna pasji kadra stale poszerza swoje kompetencje, chcąc jak najlepiej poprowadzić podopiecznych przez ich pierwsze kroki na drodze edukacji.

Nasza placówka jest nowoczesna, a każdy jej element został stworzony z myślą o najmłodszych. Przestronne sale wyposażone są w nowoczesne meble oraz zabawki edukacyjne - posiadamy także interaktywną tablicę oraz 3 interaktywne dywany, z których podopieczni mogą korzystać podczas zabawy i nauki.

Dysponujemy także własnym ogrodem, w pełni przystosowanym do zapewnienia dzieciom najlepszych możliwych warunków rozwoju ruchowego, a w samym przedszkolu znajduje się specjalnie przygotowana sala integracji sensorycznej.

W naszej ofercie edukacyjnej, poza realizacją podstawy programowej, znajdziecie:

- zajęcia z języka angielskiego - prowadzone w atrakcyjny dla dzieci sposób,

- edukację społeczną - wprowadzającą dzieci w tematy związane z tolerancją oraz akceptacją wobec osób z innych kręgów kulturowych lub innej narodowości;

- edukację kulturalną - mającą na celu zaszczepienie w dzieciach wrażliwości oraz zapoznania ich z szeroko pojętą sztuką,

- edukację plastyczną - wspierającą rozwój kompetencji interpersonalnych,

- edukację matematyczną - uczącą dzieci podstaw przedsiębiorczości, na przykład planowania i wartościowania zakupów;

- edukację przyrodniczą - przyjmującą formę dwujęzycznych zajęć w plenerze, prowadzonych w formie comiesięcznych wycieczek;

- edukację sportową - czyli naukę pływania, organizowaną przez Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy;

- gimnastykę ogólnorozwojową,

- spotkania edukacyjno-rekreacyjne w plenerze (z udziałem rodziców).

Każde zajęcia są prowadzone w oparciu o dedykowane programy edukacyjne.

Naszym podopiecznym oferujemy także pomoc logopedyczną, psychologiczną, rehabilitacyjną, terapeutyczną (z zakresu integracji sensorycznej). Współpracuje z nami również nauczyciel wczesnego wspomagania rozwoju.

Wiemy też, jak ważne w młodym wieku jest kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych, dlatego proponujemy dzieciom zdrowe, zbilansowane posiłki, uwzględniające indywidualne diety wynikające z zaleceń lekarskich.

Galeria zdjęć (4)

Czystość

Jedzenie

starstarstarstarstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Kolejowa 19, 30-805 Kraków