west

star   5.0(66 opinii)

Informacje na temat placówki

Nasza filozofia

Podróż dziecka do dorosłości zaczyna się już we wczesnym dzieciństwie. Każdy krok, potknięcie, sukces, niepowodzenie czy uśmiech – wszystkie te małe rzeczy wpływają na to, jakim człowiekiem stanie się maluch.

To do nas – dorosłych – należy pokierowanie tymi doświadczeniami tak, aby dzieci wyciągnęły z nich same najlepsze wnioski. Dla kadry Kredki taki obowiązek to sama przyjemność. Pełni pasji otaczamy maluchy opieką, wspomagamy ich rozwój i jesteśmy wdzięczni za możliwość obserwowania zmian, jakie w nich zachodzą.

O nas

🖍 W komunikacji z rodzicami lubimy dzielić się doświadczeniami i spostrzeżeniami, a także zadawać dużo pytań i codziennie się od nich uczyć. Staramy się być wsparciem i towarzyszyć im w wielu momentach – zarówno tych długo wyczekiwanych, jak i tych mocno zaskakujących.

🖍 Wierzymy, że szczęśliwy i spokojny dorosły to szczęśliwe i spokojne dziecko.

🖍 Wiemy, że rodzice nie muszą dawać sobie ze wszystkim rady sami – jesteśmy tu po to, aby ich wspierać.

🖍 To dorośli – opiekunowie, rodzina, znajomi – kształtują świat dzieci, dlatego powinniśmy przykładać szczególną wagę do tego, żeby pomagać im nazywać niezrozumiałe jeszcze emocje i sytuacje.

🖍 Jesteśmy wdzięczni za możliwość bycia częścią życia Waszego i Waszych dzieci.

🖍 Chcemy tworzyć miejsce, w którym kompleksowo będziemy mogli wspomagać pierwsze lata rozwoju maluchów i świadomie wspierać ich rodziców.

🖍 Codziennie staramy się, żeby coraz lepiej rozumieć sposób widzenia świata przez dzieci, co pomaga nam coraz lepiej im towarzyszyć na drodze ku dorosłości.

Wspólnie z:

- Bajkowym Mini Żłobkiem,

- Żłobkiem Bajka,

- Punktem Przedszkolnym Kredka,

tworzymy sieć BAJKOWY!

Oprócz profesjonalnej kadry opiekunek wspierają nas także poradnie psychologiczno-pedagogiczne.

Zapraszamy Was wszystkich do kontaktu!

Galeria zdjęć (3)

Czystość

Jedzenie

starstarstarstarstar

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place